Ogłoszenia praca, nieruchomości, motoryzacja, usługi i firmy, kupię - sprzedam - zamienię

Oferiusz - ogłoszenia praca nieruchomości motoryzacja usługi i firmy

ZAMKNIJ BUDŻET z GRAMI XXL dla DZIECI od KangurGra.pl

2023-11-28

Cena: 1 zł

Kraków
Telefon: 600977872
Oferiusz.pl - bezpłatne ogłoszenia
Polski producent gier KangurGra.pl zaopatruje szkoły, przedszkola, biblioteki, świetlice z miast i gmin w edukacyjne gry XXL do skakania i klasyczne gry - eko planszówki.ZAMKNIJ BUDŻET ROCZNY Z KangurGrahttps://kangurgra.pl/oferta-specjalna-dla-urzedow-i-gmin/

Jeśli reprezentujesz Urząd Gminy, Miasta, Instytucję Państwową, służby mundurowe (np. Policja, Straż Miejska, Pożarna) to mamy dla Ciebie specjalną ofertę.Rozpisz z nami projekt unijny na eko edukację, integrację, doposażenie placówek oświatowych.Gry wielkoformatowe XXL dla dzieci do nauki, zabawy i skakania to super edukacja i pomoc dydaktyczna w szkole i przedszkolu. Wielkie gry XXL to innowacyjna edukacja, połączona z ruchem i rozrywką.

https://kangurgra.pl/oferta-gry-wielkoformtowe-xxl/

KangurGra.pl jest producentem integracyjnych gier formatu XXL dla dzieci:Oferta:- wielkoformatowe gry edukacyjne XXL dla dzieci do nauki i zabawy, po których można skakać- gry podłogowe, korytarzowe, ogrodowe, plenerowe do szkół, przedszkoli, na świetlicę (np. TWISTER, klasy, stópki etc.)- duże GIERKI stolikowe – ogromne i ekologiczne gry stolikowe do szkoły i na świetlicę- eko gry planszowe – klasyczne, ekologiczne planszówki do rodzinnej rozgrywki- warsztaty z komiksu i projektowania gierhttps://kangurgra.pl/warsztaty-i-szkolenia/- studio graficzne www.studiokomiks.plGry od KangurGra.pl są wyjątkowo piękne, ponieważ są to ręcznie malowane, autorskie projekty polskich artystów.KangurGra.pl tworzy gry pod czujnym okiem pedagogów i specjalistów.Można do gry dodać swoje LOGO, własne pytania.

Gry od KangurGra.pl to dla dzieci efektywna nauka, radość, ruch i super skoczna zabawa.

Kontakt:kangurgra@gmail.comwww.kangurgra.pl600977872 (studio grafiki, komiksu i reklamy) (ilustracje medyczne, naukowe, anatomiczne)
Ocena: 0
Wyświetleń: 793 Dodał(a): kangurgra