Ogłoszenia praca, nieruchomości, motoryzacja, usługi i firmy, kupię - sprzedam - zamienię

Oferiusz - ogłoszenia praca nieruchomości motoryzacja usługi i firmy

programista systemów automatyki budynkowej

2021-04-01
Lubuskie, cały obszar Niemiec
Telefon: 015209335546

Niemiecka firma zatrudni

PROGRAMISTÓW SYSTEMÓW

AUTOMATYKI BUDYNKOWEJ

Wymagania:

  • mile widziane

    wykształcenie wyższe (elektrotechniczne, elektryczne),
  • udokumentowana

    wiedza z zakresu elektrycznej technologii pomiarowej i kontrolnej,

    znajomość programowania i parametryzacji DDC(np. Priva, Kieback

    & Peter, Deos, Samson),
  • doświadczenie w

    uruchamianiu i konserwacji systemów technicznych (E-) MSR,
  • ukończone szkolenie

    z zakresu elektrotechniki,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • gotowość do pracy w delegacji w Niemczech,
  • prawo jazdy kat. B, samochód.

Twoje zadania:

  • programowanie

    sterowników DDC dla systemów pomiaru i konroli w budownictwie,
  • uruchamianie i

    konserwacja systemów technicznych MSR,
  • w niektórych

    przypadkach: nadzór i zarządzanie jako technik projektu.

Oferujemy:

  • współpracę ze stabilną i rozwijającą się niemiecką firmą,

  • elastyczne godziny pracy,

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • miejsce pracy: cały obszar Niemiec,

  • wynagrodzenie 2600€ netto, 24 dni urlopu,

  • pokój

    jednoosobowy w delegacji,

  • telefon

    komórkowy,

  • odzież robocza i wysokiej jakości narzędzia,

  • możliwość

    otrzymania samochodu służbowego.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt tel. 015209335546

lub mailowy: recruiting@emonteur.org

Ocena: 0
Wyświetleń: 18 Dodał(a): Joanna RecruitingEmonteur