Ogłoszenia praca, nieruchomości, motoryzacja, usługi i firmy, kupię - sprzedam - zamienię

Oferiusz - ogłoszenia praca nieruchomości motoryzacja usługi i firmy

Automatyk Programista

2021-03-25
Niemcy
Telefon: 015209335546
Oferiusz.pl - bezpłatne ogłoszenia

Niemiecka firma zatrudni

AUTOMATYKÓW PROGRAMISTÓW

Praca w Niemczech

Wymagania:

  • udokumentowana wiedza z zakresu elektrycznej technologii pomiarowej i kontrolnej,
  • udokumentowana znajomość programowania i parametryzacji DDC
  • (np. Priva, Kieback & Peter, Deos, Samson),
  • doświadczenie w uruchamianiu i konserwacji systemów technicznych (E-) MSR,\\\\
  • ukończone szkolenie z zakresu elektrotechniki,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • gotowość do pracy w delegacji w Niemczech,
  • prawo jazdy kat. B, samochód.

Twoje zadania:

  • programowanie sterowników DDC dla systemów pomiaru i konroli w budownictwie,
  • uruchamianie i konserwacja systemów technicznych MSR,
  • w niektórych przypadkach: nadzór i zarządzanie jako technik projektu.

Oferujemy:

  • współpracę ze stabilną i rozwijającą się niemiecką firmą,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • miejsce pracy: cały obszar Niemiec,
  • wynagrodzenie 2600€ netto
  • 24 dni urlopu,
  • pokój jednoosobowy w delegacji,
  • telefon komórkowy, odzież robocza
  • możliwość otrzymania samochodu służbowego.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt tel. 015209335546

lub mailowy: recruiting@emonteur.org

Ocena: 0
Wyświetleń: 9195 Dodał(a): Joanna RecruitingEmonteur