Ogłoszenia praca, nieruchomości, motoryzacja, usługi i firmy, kupię - sprzedam - zamienię

Oferiusz - ogłoszenia praca nieruchomości motoryzacja usługi i firmy

Elektromonter

2021-03-24
Niemcy
Telefon: 015209335546
Oferiusz.pl - bezpłatne ogłoszenia
Niemiecka firma zatrudni ELEKTROMONTERÓW Praca w Niemczech
Wymagania:
• doświadczenie w montażu elektroinstalacji,
• udokumentowana wiedza z zakresu elektrotechniki,
• podstawowa wiedza z zakresu automatyki,
• podstawy z zakresu techniki mieszkaniowej i budowlanej (wentylacja, ogrzewanie),
• znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym, min. B1,
• umiejętność czytania schematów,
• gotowość do pracy w delegacji w Niemczech,
• prawo jazdy kat. B, samochód.

Twoje zadania:
• układanie kabli w budownictwie,
• montaż tras kablowych,
• montaż urządzeń polowych (Feld Device) w inst. grzewczych i wentylacyjnych,
• podłączanie szaf sterowniczych.

Oferujemy:
• współpracę ze stabilną i rozwijającą się niemiecką firmą,
• miejsce pracy: cały obszar Niemiec,
• wynagrodzenie 2000€ netto,
• 24 dni urlopu,
• pokój jednoosobowy w delegacji,
• telefon komórkowy,
• odzież robocza,
• wysokiej jakości narzędzia,
• możliwość otrzymania samochodu służbowego.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt tel. 015209335546 lub mailowy: recruiting@emonteur.org

Ocena: 0
Wyświetleń: 2950 Dodał(a): Joanna RecruitingEmonteur