Ogłoszenia praca, nieruchomości, motoryzacja, usługi i firmy, kupię - sprzedam - zamienię

Oferiusz - ogłoszenia praca nieruchomości motoryzacja usługi i firmy

Pomoc frankowiczom, pomoc dla frankowiczów

2020-11-20
Śląskie, Katowice
Telefon: 794121230
Oferiusz.pl - bezpłatne ogłoszenia

Pomoc frankowiczom, pomoc dla frankowiczów


Działamy na terenie całego kraju!

Obsługujemy osoby przebywające poza granicami.

Twój Doradca Klienta: 794 12 12 30
e-mail: chf@2s.pl

Zastosowanie przez bank niedozwolonych klauzul w umowach kredytowych, oraz nagły wzrost kursu CHF spowodowało, ze wielu kredytobiorców frankowych z krótkim czasie odczuło znaczny wzrost obciążeń lub nawet utraciło płynność finansową. Problem narastał od wielu lat i stał się powodem do dyskusji na ten temat. Pomimo obietnic wyborczych, rząd wycofał się z pomocy w rozwiązaniu problemu, np. poprzez przewalutowanie kredytów, ale nowe orzecznictwo sądów ułatwiło wnioskowanie ewentualnych zmian i weryfikacji zawartych umów kredytowych, które jednak spadło indywidualnie na barki każdego kredytobiorcę.


Jaki jest cel naszych działań

Działając na konkurencyjnym rynku, banki zawierały najczęściej dwa rodzaje umów kredytowych: indeksowanych lub denominowanych w CHF. Pomijając szczegóły tychże umów, aktualne orzecznictwo sądów pozwala na dokonanie unieważnienia wybranych, niedozwolonych klauzul stosowanych przez banki w umowach indeksowanych oraz unieważnienie, jako takich, umów kredytów denominowanych. W pierwszym przypadku umowa nadal obowiązuje strony, przy czym domagamy się zwrotu nadpłaconych rat oraz zmniejszenia rat pozostałych do końca umowy. W drugim przypadku dążymy do wzajemnego rozliczenia stron i zakończenia dotychczasowej współpracy, która dotąd odbywała się na niekorzystnych dla kredytobiorcy warunkach.


Jak działamy i co oferujemy

+ Istniejemy na rynku od 2001 roku. Kooperujemy tylko z najlepszymi Kancelariami Prawnymi, które posiadają doświadczenie i kompetencje w prowadzeniu sporów sądowych, w szczególności sporów z bankami i ubezpieczycielami
+ Nie obiecujemy \"gruszek na wierzbie\", nasze osiągnięcia są realne. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na właściwe oszacowanie możliwości osiągnięcia oczekiwanego sukcesu w sporze.
+ Warunki współpracy z naszą firmą są z góry jasno określone, bez ukrytych kosztów i niespodzianek
+ Zapewniamy odpowiedni dobór procedur i środków, we właściwym czasie, dla zapewnienia skutecznego dochodzenia roszczeń z tytułu błędnych zapisów w umowach CHF
+ Wynagrodzenie pobieramy dopiero od kwot zasądzonych korzyści
+ Zapewniamy pełną obsługę prawną i dostęp do informacji na każdym etapie postępowania
+ Naszym celem jest szybkie uzyskanie nakazu zapłaty w postępowaniu sądowym
+ Dla zapewnienia szybkości i poufności wymiany informacji stosujemy sprawdzone, skuteczne rozwiązania teleinformatyczne
+ Prawnicy, którym zlecimy prowadzenie Twojej sprawy są osobami zaufania publicznego
+ Przeprowadzimy Cię przez skomplikowany proces dochodzenia roszczeń bez wychodzenia z domu! Czy to w kraju, czy za granicą!!!


Korzyści dochodzenia roszczeń frankowych

Prawidłowo przeprowadzona procedura dochodzenia roszczeń frankowych zapewnia wiele korzyści zarówno w krótkim jak i długim czasie. Są to przede wszystkim:
+ Natychmiastowa wypłata pokaźnych środków z tytułu nadpłaconych rat. + Środki wpłacane na rzecz banku będziesz mógł przeznaczyć na inne cele.
+ Budżet domowy zyska dodatkowe zasilenie, po znacznym zmniejszeniu miesięcznych obciążeń. Twoje kolejne raty mogą być o połowę mniejsze!!!
+ Duża ulga dla Twojego portfela - zmniejszenie lub brak zobowiązań kredytowych. I z pewnością lepsze samopoczucie!!!

Nie zwlekaj!
Zadzwoń po bezpłatną analizę Twojej umowy: +48 794 12 12 30
lub wyślij skan umowy na adres email: chf@2s.pl


Więcej na http://www.pomocfrankowiczom.2s.pl/

 

Ocena: 6
Wyświetleń: 4374 Dodał(a): 2S Pomoc Frankowiczom