Ogłoszenia praca, nieruchomości, motoryzacja, usługi i firmy, kupię - sprzedam - zamienię

Oferiusz - ogłoszenia praca nieruchomości motoryzacja usługi i firmy

Asystent w dziale kadr - Przemyśl / z orzeczeniem o niepełnosprawności

2023-01-02
Podkarpackie, Przemyśl
Oferiusz.pl - bezpłatne ogłoszenia

Firma Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o. o. Sp.K. świadczy od ponad 20 lat usługi wyłącznie skierowane do pracodawców osób niepełnosprawnych. Dzięki ukierunkowaniu na współpracę z zakładami pracy chronionej i pracodawcami osób niepełnosprawnych z tzw. otwartego rynku pracy jesteśmy w stanie swoje usługi świadczyć w sposób profesjonalny na terenie całego kraju, wyczerpując wszelkie potrzeby naszych Klientów.

Z usług naszej firmy korzysta już ok. 1500 firm. Odwiedzalność naszych serwisów internetowych to ok. 1 mln odwiedzin miesięcznie. W naszych serwisach znajduje się ponad 150 tysięcy artykułów, opracowań oraz ponad 20 tys. pytań i odpowiedzi, co stanowi największy zbiór informacji o tematyce dla pracodawców osób niepełnosprawnych.

Jeden z podstawowych zakresów naszej działalności to usługi agencji pracy, rekrutacja osób niepełnosprawnych - profesjonalne usługi rekrutacyjne i rozwiązania wspierające z zakresu HR dla firm, portal z ogłoszeniami o pracę dla osób niepełnosprawnych aktywnych zawodowo, największa baza CV osób niepełnosprawnych poszukujących pracy.

Poszukujemy osób z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Asystent w dziale kadr - Przemyśl

Zakres obowiązków:

• wsparcie w procesach zatrudniania: uzupełnianie dokumentów, rejestrów, wysyłka dokumentów, odbieranie skanów,
• uzupełnianie harmonogramów ewidencji czasu pracy w systemie kadrowym,
• uzyskiwanie od zdalnych pracowników skanów dokumentów,
• pilnowanie terminów szkoleń bhp, wysyłanie maili z instrukcją, szkolenia, wysyłanie zaświadczeń do pracowników, archiwizacja szkoleń,
• archiwizowanie teczek akt osobowych.

Wymagania:

• wykształcenie minimum średnie,
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu Ms Office,
• kreatywność oraz spostrzegawczość,
• zaangażowanie,
• umiejętność analitycznego myślenia,
• orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• praca w młodym i energicznym zespole,
• każdego dnia nowe wyzwania i ciekawe zadania,
• praca w nowoczesnym biurze znajdującym się w centrum miasta.

Mile widziane:

 • wykształcenie wyższe na kierunku socjologii bądź psychologii

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres: praca@obpon.pl

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy na stronie www.werbeo.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o dołączeniu poniższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych, w przeciwnym razie nie będziemy mogli analizować Twojej aplikacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl
Ocena: 0
Wyświetleń: 180 Dodał(a): OBPON