Medycyna estetyczna w Praktident Medical Clinic Wrocław

2022-09-21

Cena: 1 zł

Dolnośląskie, Wrocław
Telefon: 601883853
Oferiusz.pl - bezpłatne ogłoszenia
Medycyna estetyczna w Praktident Medical Clinic Wrocław oraz Bolesławiec
Procesy starzenia się skóry są naturalną koleją rzeczy w życiu każdego człowieka. Z biegiem lat tkanki tracą swoją elastyczność, powodując powstawanie zmarszczek i zmiany w owalu twarzy. Skóra traci swoją sprężystość i odznacza się zmianami najczęściej w okolicach oczu, skroni, czy policzków.
Innowacyjnym rozwiązaniem przywracającym efekt wypoczętej twarzy jest medycyna estetyczna. Do dyspozycji pacjentów w Praktident Medical Clinic oddano szereg zabiegów, wykonywanych przez profesjonalnych specjalistów, takich jak: wolumetryczne modelowanie twarzy pozwalające odzyskać młody wygląd, wypełnienia kwasem hialuronowym unoszące tkanki i wypełniające puste przestrzenie spowodowane niedoborami kolagenu.
Przeprowadzanie zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego jest mało inwazyjne oraz praktycznie bezbolesne. Należy podkreślić, że zabiegi powinny odbywać się w renomowanych klinikach, pracujących na sprawdzonych preparatach, gdyż tylko wtedy zagwarantowane jest stuprocentowe bezpieczeństwo każdego pacjenta.Sam zabieg trwa około 20 do 30 minut i polega na podaniu kwasu w okolicach pozbawionych objętości i konturu.
Efekty przeprowadzonych zabiegów widoczne są natychmiast. Pacjent nie wymaga rekonwalescencji i może od razu powrócić do swoich aktywności. Dodatkową zaletą skorzystania z tej metody jest naturalny wygląd twarzy przywracający jej świeżość i blask.  Zapraszamy do naszych klinik:
Praktident Medical Clinicul. Grabiszyńska 8953-503 Wrocław71 359 05 90601 883 853

Praktident Medical ClinicAleja Tysiąclecia 10 a,b59-700 Bolesławiec75 375 30 04
Ocena: 0
Wyświetleń: 20081 Dodał(a): nij98k