Ekskluzywne meble ogrodowe Budapeszt od Ratanland

2022-05-27

Cena: 2799 zł

Ownice
Telefon: 578424790
Oferiusz.pl - bezpłatne ogłoszenia
Rattanland meble ogrodowe drewno egzotyczne Budapeszt
Zestaw mebli ogrodowych Budapeszt z 2 fotelami, ławką i poduchami
Meble ogrodowe z drewna egzotycznego doskonale odnajdują się w polskim klimacie i zapewniają Ci wysoką trwałość na lata.Zestaw mebli do samodzielnego montażu. Wysyłany na palecie firma kurierską PEKAES.Zestaw zostanie nadany w ciągu 24H od opłacenia zamówienia lub wybrania opcji płatności za pobraniem.

Do ceny produktu należy doliczyć koszt dostawy:- przesyłka kurierska przy wpłacie na konto: 90 zł- przesyłka kurierska za pobraniem: 120 zł- odbiór osobisty: 0 zł

W zestawie Budapeszt nowoczesny design idzie w parze z wysokimi możliwościami mebli. Połączenie niższego stołu z dwoma fotelami i dwuosobową ławką przygotuje komfortową strefę do spotkań z bliskimi i codziennego odpoczynku.
Drewno z akacji = gwarancja jakościZestaw Budapeszt wykonano z tropikalnego gatunku akacji. Meble ogrodowe z drewna egzotycznego doskonale odnajdują się w polskim klimacie i zapewniają Ci wysoką trwałość na lata. Są odporne na zmienne warunki atmosferyczne oraz światło i bardzo wytrzymałe, dzięki czemu przez cały rok możesz trzymać je na zewnątrz. Dobrze pielęgnowane i konserwowane posłużą Ci nawet 20 lat.
Nowoczesny designEkskluzywne meble ogrodowe Budapeszt przywodzą na myśl pokojowe zestawy wypoczynkowe. Wyglądają tak dobrze, że spokojnie mógłbyś umieścić je w salonie. Proste, lekkie geometryczne podstawy uzupełniają wygodne i miękkie poduchy, a połyskująca biel bawi się z drewnianym dekorem. Twój taras staje się punktem reprezentacyjnym całej posesji.Zestaw Budapeszt dostarczamy w czterech solidnie zabezpieczonych paczkach.
Ocena: 0
Wyświetleń: 3121 Dodał(a): rattanland