Mysłowice, Krasowy, Orła Białego. Działka na sprzedaż

2021-12-03

Cena: 180000 zł

Śląskie, Mysłowice
Telefon: 508483887
Oferiusz.pl - bezpłatne ogłoszenia

Działka budowlana Mysłowice Krasowy


Na sprzedaż działka budowlana  położona w Mysłowicach przy ulicy Orła Białego, nr 617/56 o powierzchni 748 m2 , obręb Krasowy, wraz z udziałem 1/5 w działce drogowej nr 614/56 o powierzchni 361 m2

Nieruchomość gruntowa w pięknej , spokojnej  okolicy w  bezpośrednim sasiedztwie zabudowa jednorodzinna, tereny leśne . Idealnie nadaje się pod budowę domu.

Przedmiotowa nieruchomość znajduje się w strefie oznaczonej symbolem : Strefa mieszkaniowa K.29.MN – tereny zabudowy jednorodzinnej.

Przedmiotowa działka jest niezabudowana, ma kształt zbliżony do trapezu, o szerokości około 22 m do 31 m i długości około 28 m. Teren nieznacznie nachylony w kierunku południowym, porośnięta samosiejkami drzew i krzewów.

Wzdłuż zachodniej granicy działki i południowo-zachodniego naroża przebiega sieć kanalizacyjna o średnicy 200 mm i sieć wodociągowa o średnicy 125 mm.

Do działki doprowadzone jest przyłącze wodociągowe i przyłącze kanalizacyjne. W pobliżu północno-wschodniego naroża przedmiotowej działki usytuowany jest betonowy słup energetyczny i przebiega sieć energetyczna umożliwiająca wykonanie przyłącza energetycznego.

Sieć gazowa przebiega w przyległej drodze, w odległości około 4 m od granicy działki.

Odległość do centrum dzielnicy Krasowy wynosi około 1 km a do centrum miasta Mysłowice około 8 km.

W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się : - od strony zachodniej działka niezabudowana przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną - od strony północnej pas drogi wewnętrznej a po drugiej stronie drogi nowo wzniesione budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej - od strony wschodniej działki niezabudowane przeznaczone zgodnie ze studium pod przyszłą drogę - od strony południowej nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym i gospodarczym. Dojazd do nieruchomości od ulicy Orła Białego drogą gruntową utwardzoną .

 

OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO.

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ JUŻ DZIŚ!

tel. 508483887

Więcej informacji na www.bersohouse.pl 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Ocena: 6
Wyświetleń: 36130 Dodał(a): Sla Wek